Salon Kosmetyczny Zielona Góra | tel. +68 341 69 79, kom. 604 110 045 | pn.-pt.:8-20, sob. 9-15

NASZE ZABIEGI

GABINET KOSMETYCZNY

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Szerokie spektrum zabiegów
Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania zrogowaciałego naskórka, polecaną dla skóry o nierównym kolorycie, z oznakami starzenia, zniszczonej, zmęczonej i przesuszonej.

Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.

Redukcja cellulitu

Endermomasaż działa na włókna kolagenu wywołując w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia.

Oxybrazja

Oxybrazja to rodzaj peelingu, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie.

Fale Radiowe RF

Odmładzanie falami radiowymi (RF bipolarny + Vacum) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, ale również ją odświeża.

Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasami to zabieg z kwasem ferulowym i 20% witaminą C. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, głęboko nawilża i regeneruje skórę, a także rozjaśnia zmiany pigmentacyjne.

Liposukcja

Liposukcja ultradźwiękowa powoduje powstawanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie.

Zabiegi relaksacyjne

Skorzystaj z oferty naszych Zabiegów relaksacyjnych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu ma zbawienny wpływ na zmęczone ciało i umysł człowieka.

Masaże

Masaż wykonywany jest powolnymi i rytmicznymi ruchami. Pomimo łagodnej formy powoduje bardzo głęboki stan relaksacji, gdyż jego działanie koncentruje się na wyciszeniu układu nerwowego.

Zabiegi IPL

Zabiegi IPL to skuteczna epilacja światłem. Przy fotodepilacji, tak jak podczas depilacji laserowej, następuje zamiana energii świetlnej w energię cieplną. Po zabiegu IPL+RF mniej więcej po 2 -3 tygodniach włosy wypadają wraz z cebulkami.

Purlés pielęgnacja ciała

Purlés - pielęgnacja ciała to terapia przywracająca skórze młodość i witalność, dzięki połączeniu najskuteczniejszych czynników aktywnych w trosce o piękne i jędrne ciało. Zabieg zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń

Purles pielęgnacja twarzy

Purlés - pielęgnacja twarzy to kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię.