Salon Kosmetyczny Zielona Góra | tel. +68 341 69 79, kom. 604 110 045 | pn.-pt.:8-20, sob. 9-15

ZABIEGI RELAKSACYJNE

SPOKÓJ & ODPRĘŻENIE

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI

Przyjemny masaż kamieniami całego ciała – nie tylko układanie ich na ciele. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu ma zbawienny wpływ na zmęczone ciało i umysł człowieka. Masaż ten oddziałuje na ośrodki energii w ciele, zwane w staroindyjskiej tradycji czakrami, maksymalnie relaksując, regenerując ciało, rozluźniając spięte miejsca. Usuwa również toksyny, dodaje energii, pozytywnie wpływa na psychiczne i fizyczne zmęczenie lub niedomagania organizmu.

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling ciała świetnie rozjaśnia i wygładza skórę, przez co poprawia jej wygląd. Przyspiesza układ krążenia oraz przemianę materii. Zapobiega wrastaniu włosów po depilacji. Wspaniale przygotuje skórę przed „kąpielą słoneczną” czy aplikacją kremów, balsamów samoopalających pozwalając tym samą na równomiernie rozłożenie i wchłonięcie preparatu. Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W zależności od potrzeb i kondycji skóry stosujemy peelingi solne, kremowe, algowe, cukrowe, aromaterapeutyczne i inne. Podczas zabiegu peelingujemy całe ciało, nie zapominając o biuście i pośladkach.

CZEKOLADOWA POKUSA

Relaksująco – ujędrniający czekoladowy zabieg na ciało o apetycznym, pobudzającym zmysły zapachu. Stymuluje produkcję endorfin – tzw. hormonów szczęścia. Wygładza, uelastycznia i wzmacnia skórę, działa antycellulitowo. Dzięki zastosowaniu naturalnego składnika brązującego – erytrulozy, subtelnie i równomiernie poprawia koloryt skóry. Zabieg zawiera: peeling całego ciała, masaż relaksacyjny, serum, maska na ciało, masło na zakończenie zabiegu.