Salon Kosmetyczny Zielona Góra | tel. +68 341 69 79, kom. 604 110 045 | pn.-pt.:8-20, sob. 9-15

MASAŻE PODSTAWOWE

PEŁNE ODPRĘŻENIE

MASAŻ RELAKSACYJNY

Delikatny i spokojny masaż wykonywany jest powolnymi i rytmicznymi ruchami. Pomimo łagodnej formy powoduje bardzo głęboki stan relaksacji gdyż jego działanie koncentruje się na wyciszeniu układu nerwowego. Dzięki temu masaż ten usuwa nie tylko napięcia mięśni, ale przede wszystkim napięcia emocjonalne. Otoczkę tego zabiegu stanowi muzyka relaksacyjna, olejki eteryczne i blask świec.

Masaż całego ciała – 90 zł (czas trwania: 60 minut)

Masaż gorącymi kamieniami – 130 zł (czas trwania: 60 minut)

Masaż całego ciała + głowa + stopy – 150 zł (czas trwania: 90 minut)

 MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu, m.in: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, odżywia tkanki a także przyspiesza przemianę materii. Stosowane są tutaj techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji i oklepywania. Masaż może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający. Masaż może być całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez klienta obszar, np. same plecy i kark lub nogi.

Masaż pleców – 50 zł (czas trwania: 30 minut)

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż wyszczuplający jest masażem manualnym silnym i energicznym, którego celem jest rozdrobnienie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki. Wykonywany jest na wszystkie partie ciała, które są podatne na gromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, pośladki). Doskonale uelastycznia i ujędrnia skórę. Niezwykle skuteczny wykonywany w serii wraz w zastosowaniem odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy, a zmarszczki zostają wygładzone. Można wzbogacić ten zabieg – w zależności od potrzeb skóry – odpowiednimi preparatami: ampułkami, koncentratami odżywczo-regenerującymi ze specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry.

Masaż twarzy – 50 zł ( 30 zł do zabiegu )