Salon Kosmetyczny Zielona Góra | tel. +68 341 69 79, kom. 604 110 045 | pn.-pt.:8-20, sob. 9-15

DREAM HEALTHER

WIBRACYJNE SPALANIE TŁUSZCZU

Dream Healther to przyrząd skierowany do szerokiej grupy użytkowników w kategoriach: ZDROWIE i URODA, MEDYCYNA i REHABILITACJA oraz SPORT i FITNESS. Dream Healther to zestawienie najnowocześniejszej technologii i koncepcji w dążeniu do uzyskania zdrowego ciała i wymarzonej figury przy minimalnym nakładzie wysiłku fizycznego. Jedna seria obejmująca pełen program treningowy to zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie w programie odchudzającym lub 10 minut w programie rehabilitacyjnym i fitnesowym. Podkreślić należy, że jest to bez wysiłkowe poddanie się przyjemnym wibracjom.

Dream Healther to połączenie techniki i nauki z ideą zdrowia i piękna.Niespotykana dotąd technika wibracji jaka została zastosowana w Dream Healtherze wywołuje u osoby ćwiczącej odruchy zwane skurczami wibracyjnymi we wszystkich zaangażowanych partiach mięśni oraz werbuje do pracy tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie w rezultacie ulegając trwałemu spaleniu. To najefektywniejszy sposób pozbycia się zalegającej wewnętrznej i podskórnej tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wyglądu skóry. Wibracje zmuszają organizm do wykorzystania niemal wszystkich włókien mięśniowych doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż w przypadku tradycyjnych męczących metod treningowych.
Dream Healther przeznaczony jest dla wszystkich tych, którym zależy na pięknej i zdrowej sylwetce: rehabilitantów, sportowców, bywalców klubów odnowy biologicznej i fitness oraz salonów kosmetycznych. Dobroczynność wibracji wymaga dodatkowych wyjaśnień. Ich wpływ na organizm to cały szereg zalet.

Całkowita redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu. Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków. Wibrująca platforma Dream Healthera wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Wibracje zmuszają zatem komórki tłuszczowe do wzajemnej „walki”, w której giną bezpowrotnie. Następuje również wyraźna poprawa w funkcjonowaniu układu sercowo naczyniowego.

Modelowanie ciała. W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęczącej przenosimy wibracje na górne strefy mięśni rąk, mięśni grzbietowych i piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego.

Zwiększenie siły mięśni. Wibracje na Dream Healterze wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych. W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Przy tym nie ma konieczności wydłużania ćwiczenia, wystarczy włączyć na urządzeniu większą częstotliwość drgań i biernie poddać się ich działaniom.

Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości. Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie. Bardzo istotny pozostaje fakt, że ćwiczenie na Dream Healtherze nie powoduje przeciążeń struktur stawowych i wyklucza wszelkie możliwe urazy.

Dobroczynność dla skóry. Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny Dream Healther usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż oraz wyraźnie redukuje cellulit. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest równie doskonała jak nasze samopoczucie.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej. Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny u osoby ćwiczącej na Dream Healtherze następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów.

Satysfakcja i zadowolenie dla samego siebie. Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne. Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała. Nasz organizm odwdzięcza się nam za dar jaki niesie ze sobą Dream Healther.

Wybranie ogólne zalety i możliwości

 • spala podskórną i zewnętrzną tkankę tłuszczową,
 • doskonale wspomaga odchudzanie,
 • redukuje i zapobiega cellulitowi,
 • zwiększa sprawność i siłę fizyczną,
 • koryguje i rzeźbi sylwetkę,
 • wywołuje kontrolowany przyrost mięśni,
 • reguluje gospodarkę hormonalną,
 • wyzwala energię życiową,
 • poprawia koordynacje ruchową,
 • usprawnia krążenie i cyrkulację krwi,
 • masuje i relaksuje ciało.

Wybrane medyczne wskazania wibroterapii

 • artroza,
 • arterioskleroza,
 • osteoporoza,
 • zaburzenie równowagi,
 • bóle reumatyczne,
 • niedowłady i paraliże,
 • rehabilitacja po kontuzjach i wypadkach,
 • stwardnienie rozsiane,
 • terapia nietrzymania moczu,
 • problemy z przemianą materii.
dream-healther-cwiczenie-1

Pozycja stojąca przednia

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, bioder, pośladków i ud. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.

dream-healther-cwiczenie-2

Pozycja stojąca boczna

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z bocznych partii brzucha, bioder, pośladków i ud. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.

dream-healther-cwiczenie-4

Pozycja przykucnięta natarcie

Ukucnij przed urządzeniem w pozycji startowej z bloków. Dłonie połóż rozstawione na szerokość ramion i przenieś ciężar ciała do przodu. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion i przedramienia, szyi oraz całego grzbietu. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie grzbietowe oraz przednie i tylne mięśnie ramion i przedramienia.

dream-healther-cwiczenie-4

Pozycja przykucnięta lekka

Ukucnij w przysiadzie przed urządzeniem i połóż dłonie rozstawione na szerokość ramion przykładając je do platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion, przedramienia, szyi oraz górnej części grzbietu. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie przednie i tylne ramion i przedramienia.

dream-healther-cwiczenie-3

Pozycja stojąca przykucnięta (jazda konna)

Stojąc w rozkroku ugnij kolana, stopy skieruj lekko do wewnątrz.W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z ud i łydek. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowe i trójgłowe).

Czas zabiegu

15 minut

Cena zabiegu

20 zł (jednorazowy trening), 90 zł ( seria 5 zabiegów ), 170 zł (seria 10 zabiegów)