Salon Kosmetyczny Zielona Góra | tel. +68 341 69 79, kom. 604 110 045 | pn.-pt.:8-20, sob. 9-15

NOWOCZESNA

APARATURA

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

Najwyższej jakości
3 MAX

3 MAX wykorzystuje trzy najskuteczniejsze technologie: kawitację ultradźwiękową, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu. To wszystko sprawia, że jest niezwykle skuteczny w walce z cellulitem, modelowaniem sylwetki i poprawą gęstości skóry.

IPL

Urządzenie IPL+ RF jest sprzętem kosmetycznym wykorzystującym unikalne połączenie dwóch technologii: fal świetlnych i fal radiowych stosowanych do zabiegów kosmetycznych i medycznych.

Octoline

Octoline to przełomowe urządzenie do polifunkcyjnej pielęgnacji skóry twarzy i głowy. Umożliwia wykonanie zabiegów oksybrazji, aktywnego sprayu, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, mezoterapii bezigłowej i jonoliftingu.

Dream healter

Dream Healther to bez wysiłkowe poddanie się przyjemnym wibracjom i najefektywniejszy sposób pozbycia się zalegającej wewnętrznej i podskórnej tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wyglądu skóry.

Body Shaping

Body Shaping to urządzenie efektywnie modelujące sylwetkę, redukujące cellulit oraz poprawiające budowę i kształt piersi.Urządzenie umożliwia przeprowadzenie 3 rodzajów zabiegów:masażu rozluźniającego, masażu ssącego i masażu próżniowo-ssącego.

D'arsonval Derma Wand

Urządzenie Derma Wand wykorzystuje tzw. prądy d’Arsonvala. Stosuje się je w tzw. darsonwalizacji. Zabieg ten działa między innymi przeciw trądzikowi, przedwczesnemu więdnięciu skóry oraz przeciw wypadaniu włosów.

Eye lift

Zabieg Eye lift - lifting bez skalpela polega na podaniu i wprowadzeniu leku (kremu) przez skórę z użyciem prądu stałego.